Anal seks ne demektir? Nasıl yapılır?

Anal seks ne demektir? Nasıl yapılır?
Anal seks hemen hemen herkesin bir şekilde duyduğu, bildiği ya da en azından hayatlarında bir kez bile olsa filmlerde ya da bir yerlerde gördüğü bir şeydir. Popodan yapılan cinsel birleşmeye anal seks denir. Kişinin poposunda yer alan uyarıcılar sayesinde anal seksten de zevk almak mümkündür. Zira bu konuda hormonlarımız ve uyarıcı kaslarımız çok aktif çalışır. Ama anal seks ülkemizde ve dünya genelinde acı verici olarak bilinmektedir lakin bu doğru değildir.

Şayet sevişmenin güzelliğinden faydalanmak ve en azından bu konuda da mutlu olmak, mutlu etmek istiyorsanız anal seks deneyiminden faydalanabilirsiniz. Bunun için bazı şeylere çok dikkat etmeniz lazım. Bir kere kötü bir deneyim her şeyi biteribilir. Yani başta kötü bir deneyim yaşarsanız ya da yaşatırsanız bir daha anal ile ilgili kapıları açamayabilirsiniz.

çağlayan escort Bu yüzden her şey narin olmakla ilgilidir. Özellikle bu konuda üretilen pek çok ürün var. Su bazlı meyveli kayganlaştırıcılar mesela bu işler için biçilmiş kaftan. Bir şekilde partnerinizle ilgilenirken ona masajlar yapabilirsiniz. Masajlarla birlikte anal bölgeyi yumuşatabilir ve en azından maksimum kayganlaştırıcı ile keyifli bir deneyime merhaba diyebilirsiniz. Bu konuda tamamen sabır önemlidir. Sabırlı iseniz emin olun pek çok noktada bir yeniliğe göz atmanız sizin için de zevk veriyor. Bu anlamda başarılar dileriz.